New kid on the block

Mesaj
Autor
Bogdan Ruse
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Feb 08, 2020 8:23 am

New kid on the block

#1 Mesaj de Bogdan Ruse » Sâm Apr 04, 2020 12:41 am

Salutare tuturor,
Eu sunt Bogdan, locuiesc in Sibiu, pasionat de doua roti de foarte mult timp insa motociclist doar de curand.
Sunt bucuros si recunoscator ca imi permiteti sa apelez la experienta dumneavoastra pentru a-mi lamuri eventuale probleme, situatii dificile etc ce pot aparea in primul meu sezon de "motocicleala".
Desi mi-as fi dorit un 650xt, conjunctura m-a adus aproape de un Vstrom 1000 2014, de care m-am indragostit la prima vedere ! Asadar, frumusetea din imagini este una din cel doua partenere de drum cu care ma mandresc ! :) ..cealalta, se roaga sa ma intorc teafar de fiecare data cand ies pe poarta !:)
Va salut cu drag si sper sa ne cunoastem la viitoarele intalniri!

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Avatar utilizator
Vrajitoru
Mesaje: 397
Membru din: Dum Iun 03, 2018 8:25 pm

Re: New kid on the block

#2 Mesaj de Vrajitoru » Sâm Apr 04, 2020 3:59 am

Salut. Supa KLV-ul din spate presupun ca esti prieten cu Andrei!
Km multi fara incidente... si sa avem timputi mai bune de dat pe curbe.
FYI: Primele trei postari o sa fie moderate.

Bogdan Ruse
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Feb 08, 2020 8:23 am

Re: New kid on the block

#3 Mesaj de Bogdan Ruse » Sâm Apr 04, 2020 8:46 am

Neața
și mulțumesc pentru gândurile bune!
Într-adevăr, Andrei e prietenul meu bun, KLV-ul e inconfundabil.. la fel si posesorul lui! 😁
Abia aștept să vină vremurile alea de care pomenești, abia aștept să îmbin cele două pasiuni, motocicleta și călătoriile. Din câte văd, e combinația care naște satisfacții nebănuite, prietenii trainice și amintiri de povestit nepoților! 🤘
Zi bună tuturor!

Bogdan Ruse
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Feb 08, 2020 8:23 am

Re: New kid on the block

#4 Mesaj de Bogdan Ruse » Dum Apr 12, 2020 3:30 pm

Salutare,
vin cu o rugaminte. Nu stiu daca imi este permis sa generez topic legat de asta..pe scurt, particip,impreuna cu cele doua fiice ale mele (Ana 11 si Miruna 9) la concursul Touratech desfasurat pe facebook. Avem doua variante de "design" pentru casca lor adventure. un like=un vot . Daca va place ce vedeti, simtiti-va liberi sa votati!
Premiul este o casca aerografiata cu modelul creat de copiii mei.
Multumesc foarte mult!
https://www.facebook.com/12625795237586 ... =3&theater
https://www.facebook.com/12625795237586 ... =3&theater

Scrie răspuns