VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

Scrie răspuns
Mesaj
Autor
samuraimache
Mesaje: 32
Membru din: Sâm Iul 21, 2018 1:09 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#111 Mesaj de samuraimache » Mie Mar 18, 2020 1:12 pm

+1 report ptr la toamna. consider ca e si cel mai simplu, doar schimbam weekendul, la dist de vr'o 6 luni :)

Avatar utilizator
khrys
Mesaje: 59
Membru din: Lun Aug 27, 2018 2:57 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#112 Mesaj de khrys » Mie Mar 18, 2020 2:10 pm

Salutare tuturor,

din pacate suntem nevoiti sa anulam / reprogramam.

Pentru siguranta noastra, am cerut si am obtinut acordul de la pensiune sa se faca returnarea avansului.
Nu au incercat sa traga de timp sau sa invoce motive. Momentan sunt de nota zece.

Daca e sa mai mergem anul asta in toamna la ei, putem plati din nou avansul si relua discutiile pentru meniu (era aproape stabilit :( ).

Va anunt cand mi-au intrat inapoi banii in cont, si apoi va fac transferurile dupa preferinte.

Aveti grija de voi,
Cristian Gabor

Avatar utilizator
big_boy
Mesaje: 10
Membru din: Mie Iul 03, 2019 10:41 am

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#113 Mesaj de big_boy » Vin Mar 20, 2020 10:01 am

hai sa facem un rezumat:
-locatie este faina si au fost de bun simt
-majoritatea doreste in Maramu'
-in toamna mergem la mare
-nu avem organizator sau locatie pentru cea din vara

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Deci este locatia libera in 26~28iunie????
probabil si 1~2 zile stanga dreapta pt cine mai vrea sa mai ramana

Avatar utilizator
Vrajitoru
Mesaje: 396
Membru din: Dum Iun 03, 2018 8:25 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#114 Mesaj de Vrajitoru » Vin Mar 20, 2020 11:42 am

Pentru vara mai ai nevoie cam tot de atatea camere. Daca sunt locuri in apropiere care mai pot tine 40-50 de oameni fara mâncare.
Asta in cazul in care se poate face. Dar ma indoiesc ca se va putea face ceva vara asta. Cred ca anul asta e belit. Cel putin jumatate din el sunt aproape sigur.

Avatar utilizator
Radu
Mesaje: 71
Membru din: Mar Oct 02, 2018 2:20 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#115 Mesaj de Radu » Vin Mar 20, 2020 12:05 pm

Vrajitoru scrie:
Vin Mar 20, 2020 11:42 am
Pentru vara mai ai nevoie cam tot de atatea camere. Daca sunt locuri in apropiere care mai pot tine 40-50 de oameni fara mâncare.
Asta in cazul in care se poate face. Dar ma indoiesc ca se va putea face ceva vara asta. Cred ca anul asta e belit. Cel putin jumatate din el sunt aproape sigur.
Asta cam asa e!

samuraimache
Mesaje: 32
Membru din: Sâm Iul 21, 2018 1:09 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#116 Mesaj de samuraimache » Vin Mar 20, 2020 2:38 pm

scuze, dar eu nu am prins: cine organizeaza la mare in toamna?
ca opinie personala as merge pe varianta amanat maramu ptr la toamna, cred ca este cel mai simplu de organizat. si cred ca daca lasam avansul dat si doar schimbam data avem si prioritate la data si este mai usor si ptr Crys.

Avatar utilizator
khrys
Mesaje: 59
Membru din: Lun Aug 27, 2018 2:57 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#117 Mesaj de khrys » Vin Mar 20, 2020 7:53 pm

Deocamdata eu am cerut returnarea avansului, pentru siguranta noastra; apoi daca decidem putem reprograma pe toamna sau poate chiar pe vara.

Chiar daca vara se aduna de obicei multe lume, tare ma tem ca anul asta activitatile de genul asta vor fi reluate doar in toamna sau poate chiar doar la anul si multi vor spune 'pas' chiar daca e "intrunirea mare".

Timpul va spune.

Va anunt cand sunt recuperati banii de avans si vedem ce facem.

We fain

cooldeep
Mesaje: 163
Membru din: Joi Iul 19, 2018 11:28 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#118 Mesaj de cooldeep » Vin Mar 20, 2020 8:05 pm

Si eu cred ca singura de anu asta va fi cea wild 😁 si asta abea in august.

Sa mai treaca din nebunie si sa se mai incalzeasca sa putem pune corturi la minim 2m unu de altu si va astept in judetul timis 😛 sa descoperim impreuna carari umblate sau ne 😁😁😁

ambro
Mesaje: 36
Membru din: Mar Iun 19, 2018 12:56 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#119 Mesaj de ambro » Sâm Mar 21, 2020 5:52 pm

cooldeep scrie:
Vin Mar 20, 2020 8:05 pm
Si eu cred ca singura de anu asta va fi cea wild 😁 si asta abea in august.

Sa mai treaca din nebunie si sa se mai incalzeasca sa putem pune corturi la minim 2m unu de altu si va astept in judetul timis 😛 sa descoperim impreuna carari umblate sau ne 😁😁😁
Yep. Da un semn 😉

Avatar utilizator
khrys
Mesaje: 59
Membru din: Lun Aug 27, 2018 2:57 pm

Re: VStromania - Maramures - debut sezon 2020

#120 Mesaj de khrys » Vin Mar 27, 2020 2:22 pm

salutare, sper ca toata lumea e bine

din pacate inca nu s-a returnat avansul, am vorbit la pensiune si m-au asigurat ca il returneaza dar au ceva problema cu banii in perioada asta pentru ca s-a anulat tot ce aveau planificat

avand in vedere ca banii de avans sunt momentan "blocati", va propun sa impartim cei 4000 ron la cei 56 de participanti, vor fi prin urmare 71.5 ron de persoana care raman "avans"

astfel incat, daca sunt doritori sa recupereze banii cred ca ar fi ok din partea tuturor sa returnez ce au platit minus cei 71.5 ron

daca insa nu arde pe nimeni, cel putin in urmatoarele saptamani, sa stiti ca restul banilor sunt in siguranta, nu va scriu mesajul de pe ceva plaja exotica ci din CJ :)

poate ii lasam avans la ei si planificam ceva mai spre vara / toamna; personal sunt de parere ca in pofida dimensiunii cabanei, am putea "inghesui" inca vreo 10 persoane, s-ar putea utiliza si cabana 2 si gasi un loc de campare incat sa se acopere necesarul pentru intalnirea de vara

aveti cu totii grija de voi si de cei din jur

Scrie răspuns