Nou in comunitatea V-Strom

Mesaj
Autor
Catalin Gocan
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mai 22, 2026 10:22 am

Nou in comunitatea V-Strom

#1 Mesaj de Catalin Gocan » Vin Mai 22, 2026 10:33 am

Salut la toata lumea si bine v-am gasit!
Am observat ca aici, la Cluj, nu este nici un mesaj pe acest forum.
Mi-ar face placere sa ne cunoastem si poate sa ne intalnim undeva...
Asfalt uscat!

Avatar utilizator
Vrajitoru
Mesaje: 417
Membru din: Dum Iun 03, 2018 8:25 pm

Re: Nou in comunitatea V-Strom

#2 Mesaj de Vrajitoru » Vin Mai 22, 2026 10:40 am

Hai la VStromania si gasesti si din Cluj. Forumul asta e mai mult pentru organizarea intrunirilor.

Catalin Gocan
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mai 22, 2026 10:22 am

Re: Nou in comunitatea V-Strom

#3 Mesaj de Catalin Gocan » Vin Mai 22, 2026 10:54 am

Salut ,tocmai m-am inscris la Rupea. Ne vedem acolo.

Scrie răspuns