Salut la toata lumea si bine v-am gasit!
Am observat ca aici, la Cluj, nu este nici un mesaj pe acest forum.
Mi-ar face placere sa ne cunoastem si poate sa ne intalnim undeva...
Asfalt uscat!
Nou in comunitatea V-Strom
Re: Nou in comunitatea V-Strom
Hai la VStromania si gasesti si din Cluj. Forumul asta e mai mult pentru organizarea intrunirilor.
-
Catalin Gocan
- Mesaje: 3
- Membru din: Vin Mai 22, 2026 10:22 am
Re: Nou in comunitatea V-Strom
Salut ,tocmai m-am inscris la Rupea. Ne vedem acolo.