VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

Scrie răspuns
Mesaj
Autor
Avatar utilizator
Vrajitoru
Mesaje: 398
Membru din: Dum Iun 03, 2018 8:25 pm

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#201 Mesaj de Vrajitoru » Mar Sep 08, 2020 10:28 am

john scrie:
Lun Sep 07, 2020 7:30 pm
Salutare! Sunt participanți la întrunire care au ales cazare și în alte locuri decât la pensiunea respectivă (din lipsă de locuri sau alte motive)? Întreb în ideea de a ști, în cazul în care reușesc să vin, pe unde aș putea alege vreo cazare unde să fie și alți vstromiști...Mulțam!
Cel mai bine e sa iei legatura cu organizatorul. El iti poate da toate detaliile de care ai nevoie.

George13
Mesaje: 8
Membru din: Mar Noi 20, 2018 8:40 pm

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#202 Mesaj de George13 » Mar Sep 08, 2020 11:45 am

Cort

Avatar utilizator
khrys
Mesaje: 59
Membru din: Lun Aug 27, 2018 2:57 pm

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#203 Mesaj de khrys » Mar Sep 08, 2020 1:49 pm

Hello tuturor,
merci pentru promptitudinea completarii optiunilor de cina.

Revin cu niste informatii legate de traseu.
Avand in vedere ca multi veniti de departe, probabil veti fi obositi si ora de trezire / mic dejun va fi destul de tarzie.
Micul dejun va fi intre orele 8:00 si 10:00. Cu cat plecam mai devreme in tura cu atat mai bine.
Exista si persoane care si-au facut deja un plan pentru sambata, asa ca e foarte probabil sa nu fie un grup mare si complet.

Ramane optiunea traseului v1: https://www.google.ro/maps/dir/Ungureni ... 539173!3e0

cu posibilitatea de a-l scurta pe aici:
https://www.google.ro/maps/dir/Ungureni ... 539173!3e0

Cei ce vor veni "in tura", vom lua masa la Pastravaria RIN.
Eu conduc incet si poate unii se vor plictisi in ritmul meu. In functie de preferinte ne putem separa in 2 grupuri si ne intalnim in puncte intermediare.

Optiunile de meniu sunt aici: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform
Va rog sa va "inscrieti". Vineri seara vom ajusta lista dupa caz.

Merci si AMR 3 :) !

Avatar utilizator
khrys
Mesaje: 59
Membru din: Lun Aug 27, 2018 2:57 pm

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#204 Mesaj de khrys » Mar Sep 08, 2020 3:04 pm

Nu mai e disponibila -> Update: s-a eliberat o camera la pensiunea mare (2 paturi), dati un mesaj cei interesati.

De asemenea mai sunt paturi libere in alte camere.
Cine totusi doreste, e loc si la cort.

Mesaje si se rezolva tot.
Ultima oară modificat Mar Sep 08, 2020 5:36 pm de către khrys, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
botezu'
Mesaje: 78
Membru din: Joi Mai 31, 2018 11:47 am

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#205 Mesaj de botezu' » Mar Sep 08, 2020 4:52 pm

Nu inteleg cum merge asta, cei care erau interesati nu erau pe o lista de asteptare? Ma asteptam sa vb tu cu ei (adica inclusiv cu mine, mi-ai spus ca inaintea mea mai erau 8, eu eram al 9-lea in coada), sau e la liber, care are noroc sa intre primul pe forum si sa prinda?

Am vb pe whatsapp si mi-ai spus si ca imi dai si niste detalii despre cazarea la cort (locatie, buda, dus, d-astea) sau despre stat la gazda prin "vecini", nu am mai auzit nimic, presupun ca nu ai aflat nimic nou avand in vedere ca nu ai mai zis nimic si suntem atat de aproape de intrunire?

Avatar utilizator
Vrajitoru
Mesaje: 398
Membru din: Dum Iun 03, 2018 8:25 pm

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#206 Mesaj de Vrajitoru » Mar Sep 08, 2020 4:55 pm

:(
Nu am stiut ca esti interesat Razvane. Pe tine te trimiteam. Sorry.

Avatar utilizator
khrys
Mesaje: 59
Membru din: Lun Aug 27, 2018 2:57 pm

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#207 Mesaj de khrys » Mar Sep 08, 2020 5:27 pm

Salut,
imi pare rau dar nu tin minte sa fii vorbit. Sau cel putin nu te-am notat pe lista celor ce asteapta. (lista aia era goala in momentul in care Vraji a postat pe FB)

Pe cei care ii aveam notati i-am contactat inainte si majoritatea au renuntat intre timp.
Nu ca nu am aflat, ci chiar am gasit solutii, din pacate chiar nu mi-a ramas nimic notat in legatura cu tine.

Daca esti interesat, contacteaza-ma si cred ca gasim o rezolvare.

Cristi
botezu' scrie:
Mar Sep 08, 2020 4:52 pm
Nu inteleg cum merge asta, cei care erau interesati nu erau pe o lista de asteptare? Ma asteptam sa vb tu cu ei (adica inclusiv cu mine, mi-ai spus ca inaintea mea mai erau 8, eu eram al 9-lea in coada), sau e la liber, care are noroc sa intre primul pe forum si sa prinda?

Am vb pe whatsapp si mi-ai spus si ca imi dai si niste detalii despre cazarea la cort (locatie, buda, dus, d-astea) sau despre stat la gazda prin "vecini", nu am mai auzit nimic, presupun ca nu ai aflat nimic nou avand in vedere ca nu ai mai zis nimic si suntem atat de aproape de intrunire?

Avatar utilizator
botezu'
Mesaje: 78
Membru din: Joi Mai 31, 2018 11:47 am

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#208 Mesaj de botezu' » Mar Sep 08, 2020 7:09 pm

Vraji, nu trebuie sa te scuzi, am vb cu organizatorul, nu cu tine. Oricum din cauza ca nu s-a mai spus nimic despre cazare/cort mi-am pus alte planuri pentru weekendul asta. Oftica e pe principii si lipsa de transparenta.

khrys, am vorbit pe whatsapp. Sunt de principiul ca spun o data si trebuie sa fie de ajuns, nu-mi place sa bat oamenii la cap. Poate din cauza ca ti-am gresit numele m-ai uitat. :) Patzashti, nu-i bai, da' macar pune restul detaliilor legate de camere si statul la cort aici, mai sunt oameni care au cerut info si nu au primit raspuns (de ex. john, pagina trecuta).

Edit:
Hai ca s-o schimbat schimbarea. Vb cu khrys in privat.

lceu
Mesaje: 21
Membru din: Joi Aug 02, 2018 8:23 pm

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#209 Mesaj de lceu » Dum Sep 13, 2020 7:38 pm

Mare bucurie aceasta muuuult așteptata vstromanie.
M-am bucurat sa revăd prieteni.
Va salut pe toți, sper ca toată lumea a ajuns cu bine!

Khrys: felicitari ptr organizare, pentru alegerea locului! Mulțumesc!

Pe data viitoare!

Avatar utilizator
Vrajitoru
Mesaje: 398
Membru din: Dum Iun 03, 2018 8:25 pm

Re: VStromania - Maramures - "debut" sezon 2020

#210 Mesaj de Vrajitoru » Lun Sep 14, 2020 9:08 am

Mi-a parut bine ca am reusit sa ajung.
Bravo Khrys si multumesc de tot.
Am ajuns acasa greu de tot.
Pacat ca a trebuit sa ne restrictionam anul asta ca ne simtim fain cand suntem impreuna.

Scrie răspuns