Multumesc pentru primire!

Mesaj
Autor
Avatar utilizator
Wlaad
Mesaje: 3
Membru din: Lun Aug 10, 2020 11:34 pm
Localitate: Bucuresti

Multumesc pentru primire!

#1 Mesaj de Wlaad » Lun Aug 10, 2020 11:41 pm

Buna seara,

Ma bucur sa ma aflu printre voi, sunt un aspirant cu state vechi la statutul de posesor de permis cat. A, imi doresc asta de la 20 de ani si acum am 41. Joi am examenul...

Asadar nu sunt posesor de VStrom, dar imi doresc unul. As avea o rugaminte catre admini, am solicitat sa intru si in grupul de facebook, insa pentru a fi acceptat se solicita poza cu moto si nu am. Am incercat sa scriu aceste randuri acolo, dar fereastra de trimitere mesaje nu e activa. Cererea va fi respinsa automat in 6 zile...

Ce pot face pentru a avea acces si la acel grup?

Multumesc si asfalt uscat tuturor!

Avatar utilizator
Vrajitoru
Mesaje: 398
Membru din: Dum Iun 03, 2018 8:25 pm

Re: Multumesc pentru primire!

#2 Mesaj de Vrajitoru » Mar Aug 11, 2020 12:45 pm

Regula grupule de pe Facebook este sa ai deja VStrom.
Pentru opinii , sfaturi, probleme, discutii preachizitie te rog sa folosesti fie topicul V-Strom de pe motociclism.ro, fie forumurile internationale de V-Strom.
Acesta este grupul posesorilor si te vom accepta cu placere odata ce ai achizitonat utilajul.
Pe toate forumurile ti se va raspunde fara probleme. Chiar si aici unde e un loc destul de putin populat.
Incercam sa tinem grupul cat de cat sub control. Sper sa intelegi asta.
Chiar si aici, primele 3 mesaje iti vor fi moderate (au nevoie de aprobarea unui administrator ca sa apar pe site).

Avatar utilizator
Wlaad
Mesaje: 3
Membru din: Lun Aug 10, 2020 11:34 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Multumesc pentru primire!

#3 Mesaj de Wlaad » Lun Oct 03, 2022 5:26 pm

Salutare si multumesc pentru lamuriri. Intre timp s-a rezolvat si dilema, motocicleta a venit, s-a inmatriculat, s-a tot! Vstrom XA 650 2016, 32.000 km.

Asfalt uscat!

Avatar utilizator
Vrajitoru
Mesaje: 398
Membru din: Dum Iun 03, 2018 8:25 pm

Re: Multumesc pentru primire!

#4 Mesaj de Vrajitoru » Lun Oct 03, 2022 5:30 pm

Poti sa faci cerere din nou de a intra pe grup. Dar sa ai o poza publica pe profil sa trimiti poza unui admin pe privat.

Avatar utilizator
Wlaad
Mesaje: 3
Membru din: Lun Aug 10, 2020 11:34 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Multumesc pentru primire!

#5 Mesaj de Wlaad » Lun Oct 03, 2022 6:23 pm

Cred ca sunt deja acolo, aici nu am mai intrat de ceva timp si nu voiam sa las lucrurile in suspans.

Scrie răspuns