V-stromania 'inchidere' 2022 - Plesesti reloaded

Mesaj
Autor
Avatar utilizator
Levi
Mesaje: 216
Membru din: Vin Iun 15, 2018 12:41 pm

Re: V-stromania 'inchidere' 2022 - Plesesti reloaded

#21 Mesaj de Levi » Joi Sep 15, 2022 8:47 pm

moleck2002 scrie:
Lun Sep 12, 2022 11:40 pm
Multumim pentru organizare !
Să ne fie de bine!
Tradiția cere o concluzie, încerc să fiu mai scurt de astă dată.
"+":
- tot. : ))
- oameni faini;
- camere mari și ok;
- mâncare bună și practic "all you can eat", tot veneau să ne întrebe dc să mai aducă;
- peisaj, loc: nota 10+
- tură: am combinat ceva relativ scurt (să ajungem în timp la mâncare), cu ceva off (care n-a fost deloc greu dar destul de spectaculos/frumos), toată lumea (băieți și fete) au terminat cu satisfacție.. : ))
- sport de noapte (ping-pong) - mă rog, mai mult alergat după minge;
- muzică după preferințe (ne scuzăm dc am deranjat cu prea mult rock, a scăpat drăcușoru' din cușcă.. : )).. )
- liniștea aia "deep" care te apucă la o V-stromania ținută a munte (sorry, clar sunt subiectiv, da' la munte-i mai fain.. : )).. )..
- cum n-am fost la băute vineri, toată tura de sâmbătă am fost fresh și bine dispus, indiferent cât de afurisită a fost vremea.. : ))
"-":
- am chiulit prima zi, asta e, vb unui coleg: "las' c-am putut să ne îmbătăm noi și fără tine".. : ))
- vremea: puțin mai multă soare nu strica, desi vremea asta ploioasă care simbolizează renașterea, prospețimea, are și ea farmec;
- încurcătura cu asfaltarea. Pana la urmă poate pe unii i-a încurcat, că s-a amânat, dar nu e vina mea..
- nu prea mai găsesc negative, poate or mai fi.

O premieră: ați cerut și a treia întrunire acolo (Pleșești re-reloaded) pt 2023! Ouau. Te onorează, orice ai zice.
Ca să vă dați seama cât de norocoși vom fi dc prindem:
Nu există we liber pt la anul!
Acum incerc să trag niște sfori, să vedem dc putem să-i mutam pe unii (nemotocicliști) mai spre iarnă, ca să putem noi să ne întâlnim acolo - peste un an, în septembrie.
Vă țin la curent.
Mi-am ridicat clopu'.

Avatar utilizator
sică37
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mai 30, 2018 2:11 pm

Re: V-stromania 'inchidere' 2022 - Plesesti reloaded

#22 Mesaj de sică37 » Joi Sep 15, 2022 11:04 pm

Multumim pentru tot, Levi, sper sa se gaseaca un loc pentru noi si la anul! A fost fain! Respect!
O viata sanatoasa, pe doua roti !

Avatar utilizator
Levi
Mesaje: 216
Membru din: Vin Iun 15, 2018 12:41 pm

Re: V-stromania 'inchidere' 2022 - Plesesti reloaded

#23 Mesaj de Levi » Mar Sep 27, 2022 9:44 pm

Înregistrăm niște recorduri.
Aceeași locație, întrunirea cu nr 3. Re-reloaded.
Rezervarea (cu greu obținută), făcută cu un an înainte.. : )
De ce greu obținută? Pentru că a trebuit să-i mutăm pe cei care rezervase locația înaintea noastră. Bine că s-a putut rezolva.
Perioada: 15-17 septembrie, 2023, sper că ne ocrotesc zeitățile până atunci (și, evident, și mai departe). Deci, va fi o idee mai târziu ca anul ăsta așa că cei care s-au plâns că nu ajung, fiind încă în concediu, nu vor mai avea scuze. : ))
Mi-am ridicat clopu'. Respect!

Avatar utilizator
fok
Mesaje: 15
Membru din: Joi Ian 03, 2019 3:57 pm
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: V-stromania 'inchidere' 2022 - Plesesti reloaded

#24 Mesaj de fok » Mie Sep 28, 2022 4:49 pm

Să-ți trăiască clopu' tău ăla isteț și încărcătura de pe dedesubt!
De abia aștept să revin
Tek'ma'te

Scrie răspuns