Vstromania Închidere 2023 Bucovina

Mesaj
Autor
Avatar utilizator
Tesi
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Aug 12, 2023 5:49 pm

Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#1 Mesaj de Tesi » Lun Aug 14, 2023 4:03 pm

Salutare dragilor,

In ciuda micilor impedimente Vstromania de Toamna/Inchidere se tine în perioada 6-8 Octombrie!

De organizare ma voi ocupa eu cu ajutor din partea lui Levi si Vraji. Este primul eveniment de genul pe care il organizez asa ca va cer rabdare si intelegere.

Pentru cei ce nu ma stiu (si nu va invinuiesc) eu sunt Alex/Teși si fac parte din categoria tinere sperante ale grupului. Vin de vreo 3 vstromanii si sunteti atat de faini ca am zis sa dau si eu ceva inapoi.


LOCATIA
Locatia este in Bucovina, mai exact Codrii Bucovinei, Frasin, Suceava. Daca sunteti curiosi las un link aici: https://www.codriibucovinei.ro (PS pentru cei mai ageri: locatia are 48 camere dar nu stiu de ce pe site scrie 15).
Locatia are in total:
- 28 Camere duble disponibile pentru noi
- 9 Apartamente cu câte 2 camere duble. Aici am sa va rog pe voi dacă puteți sa va grupați pe apartamente cei ce va cunoașteți și ati putea face asta.
In total deci o capacitate maxima de 92 persoane.

Preturi
1. Prețul unei camere duble este de 250 lei per noapte. Din păcate nu au și camere single ceea ce înseamnă ca cei ce vin singuri fie ocupa o camera fie împart o camera. Am sa întreb despre disponibilitatea paturilor separate.
2. Prețul pentru mic dejun și cina o sa fie:
- 160 pentru cina de Vineri seara (o sa fie ceva mai specială) și mic dejun Sâmbătă preț de persoana
- 120 pentru cina de Sâmbătă și mic dejun Duminica preț de persoana


Cat despre traseu am mai multe optiuni, astept pareri din partea voastra:
- transrarau
- tur de manastiri (Voronet, Putna si poate pasul Palma)
- tura de offroad prin imprejurimi. Aici trebuie sa inspectez nitel terenul in avans. Ma gandesc sa fie ceva similar cu traseul de la inchidere din 2022.

Inscrieri:
Formular înscrieri: INSCRIERILE S-AU INCHIS


Lista cu cei inscrisi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

UPDATE !!! Împărțirea pe camere: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Traseu: https://maps.app.goo.gl/JQroTcSgAnE4brAx8




Plata
!! Va rog ca in detallile tranzactiei sa menționați pentru cine achitati. !!

Detalii de plata:
RO34 RNCB 0849 1589 9081 0002
Teșileanu Alexandru

Pentru a confirma avem nevoie și de un avans, așa ca cine are oportunitatea îl rog sa achite un avans sau suma întreaga cât mai curând!

PS: In formular exista si camp pentru tricouri, va rog sa il completati ca sa pot da lista mai departe.

UPDATE!!! Camerele duble simple s-au epuizat!! Mai rămân momentan camere duble în apartament. Am observat ca sunt persoane care doresc camera simpla în detrimentul celei în apartament. Am făcut o lista cu aceștia și am sa ii anunț de disponibilitate în ordinea în care au cerut. Va mulțumesc pentru înțelegere!

Contact: 0760 542 111 Alexandru Tesileanu

=================================================================================================================

Reguli de participare:
1. Ai V-Strom si ai mai venit la intruniri: esti indreptatit(a) sa vii
2. Ai V-Strom si e prima ta intrunire: esti indeptatit(a) sa vii (vezi ca nu intri sub incidenta punctului 4).
3. Ai avut V-Strom si ai venit la intrunirile vechi deci te cunoaste lumea: esti indreptatit(a) sa vii.
4. Faci parte din 1. sau 3. si ai 1 prieten bun cu care te dai poti sa il aduci si pe el. Va rog sa va alegeti cu grija prietenii ca sa fie in acord cu restul lumii.
5. Nu ai si nu ai avut V-Strom dar ai mai participat la intrunirile noastre ca si in cazul 4. si ne cunosti: poti sa vii.
Ultima oară modificat Joi Oct 05, 2023 4:17 pm de către Tesi, modificat de 7 ori în total.

Avatar utilizator
Tesi
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Aug 12, 2023 5:49 pm

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#2 Mesaj de Tesi » Lun Aug 14, 2023 5:17 pm

Pana rezolv o mică problema cu forum-ul cu ajutorul lui Vrăji, las aici lista cu cei înscriși: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing.
Ultima oară modificat Lun Aug 14, 2023 5:49 pm de către Tesi, modificat de 3 ori în total.

Avatar utilizator
Tesi
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Aug 12, 2023 5:49 pm

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#3 Mesaj de Tesi » Lun Aug 14, 2023 5:18 pm

Update. Pana se rezolva o mică problema cu forum-ul las aici lista cu cei înscriși: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Avatar utilizator
borsulica
Mesaje: 23
Membru din: Joi Mai 31, 2018 9:03 am

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#4 Mesaj de borsulica » Lun Aug 14, 2023 6:00 pm

Achitaten!!!

De-abia astept sa va vad!!!

George13
Mesaje: 8
Membru din: Mar Noi 20, 2018 8:40 pm

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#5 Mesaj de George13 » Lun Aug 14, 2023 7:01 pm

Achitat si eu

Avatar utilizator
sică37
Mesaje: 28
Membru din: Mie Mai 30, 2018 2:11 pm

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#6 Mesaj de sică37 » Lun Aug 14, 2023 7:52 pm

Sică a achitat! Veselie! ✌️🙂
O viata sanatoasa, pe doua roti !

Avatar utilizator
fok
Mesaje: 16
Membru din: Joi Ian 03, 2019 3:57 pm
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#7 Mesaj de fok » Lun Aug 14, 2023 7:58 pm

Achitat
Tek'ma'te

Avatar utilizator
Tesi
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Aug 12, 2023 5:49 pm

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#8 Mesaj de Tesi » Lun Aug 14, 2023 11:26 pm

Am marcat cine a achitat pana azi 14 Aug in tabel. Am sa verific plățile de 1-2 ori pe zi, așadar dacă după 24h după ce ati achitat nu se reflecta în tabel va rog sa mă contactați.

Avatar utilizator
GTudor
Mesaje: 9
Membru din: Lun Iul 23, 2018 11:24 am
Localitate: Iasi / Moinesti (BC)
Contact:

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#9 Mesaj de GTudor » Mie Aug 16, 2023 10:55 am

LE: m-am inscris si eu pe lista.


Este pe undeva sau va fi o lista de asteptare?

Eventual daca nu "prind" cazare cu grupul si gasesc pe undeva prin apropiere se accepta prezenta?

Multumesc!
Ultima oară modificat Mie Aug 23, 2023 5:53 pm de către GTudor, modificat 1 dată în total.

vishu
Mesaje: 3
Membru din: Vin Iun 22, 2018 4:23 pm

Re: Vstromania Închidere 2023 Bucovina

#10 Mesaj de vishu » Mie Aug 16, 2023 11:11 am

Salutare,
Am făcut și eu acum plata.

Scrie răspuns