Prietenul nostru Catalin Ene ne va servi o WildStromanie in Apuseni.
Plecare din Sibiu.
Data de start : Vineri 31.07.2026
Nu se va dormi la cort ci la cazari.
Traseul este greutz spre greu!!!!
Cei care vreti sa veniti va rog sa va uitati la WildStromania de pe Baiului.
https://youtu.be/XkDQ2qbM0ss
Formularul de inscriere e aici: https://docs.google.com/forms/d/17xXLSu ... y4/preview
O sa ne rezervam dreptul de a selecta oamenii care o sa vina pentru ca ultima data am tras de motoare 3 km in 6 ore.
Cauciucurile sunt recomandate cel putin 50/50.
WildStromania 3 - 2026
Re: WildStromania 3 - 2026
Păi și traseul care ar fi? Pe câte zile? Alea, alea...